Header Logo

Hem iş, hem özel yaşamımda en çok benimsediğim, beni en iyi tanımlayan felsefe işte bu...

Gerçekten inandığım heyecan verici bir hayalin peşine inatla düşmekten, başkalarının ‘aman sakın’ uyarılarına aldırmadan cesaretle, kararlı adımlar atmaktan ve sonunda o hayali hayata geçirmekten hiç vazgeçmedim. 22 yılı Eczacıbaşı Topluluğunda geçen 26 yıllık kurumsal hayatım süresince de tüm önemli başarılara bu mottoya benim kadar, benimle birlikte inanan, birbirine bu sayede sımsıkı kenetlenen takım arkadaşlarımla ulaştım. 

2018 yılı sonunda, pek de herkesin beklemediği bir anda kurumsal dünyanın konforunu bırakarak artık yeni hayalimin peşine düşerken,  Stratejik Yönetim ve Liderlik Danışmanlığı şirketimin markası ne olmalı, beni en iyi ne anlatır diye düşündüm ve cevabı çok hızlı buldum; Three D ( Dream-Dare-Do) yani hem yaşam mottom, hem de her işe çok boyutlu bakmaya olan inancımı anlatan bir marka! Ve yine aynı heyecanla, yeni yolumda umutla ilerliyorum şimdi...


Kendi emeği ile küçük, büyük ama çok değerli işler kuran tüm Kadınlara önerim de aynı; Hayal edin, Cesaret edin ve Hayata geçirin! Çok sevdiğim bir söz daha var; Açılmamış Kanatların Büyüklüğünü hiç kimse bilemez...Açık kanatlarınızı!